GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 16034354
nr 1603 4354
Vas
Kina, porslin, blå dekor i underglasyr. Höjd: 43 cm
Kondition: slitage, bland annat mynningsnagg, bränningssprickor
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:34:56
3/3 18:25:39
1.000 kr
4/3 20:15:20